Jørgen Dønnum

Assisterende Salgsdirektør Digital
jorgen.donnum@tv2.no90860939

Lars Nyborg Mongstad

Byråansvarlig Digital
lars.Mongstad@tv2.no922 37 476

Ronny Pettersen

Byråansvarlig Digital
ronny.pettersen@tv2.no976 68 237

Morten Wermåker

Markedsanalytiker
morten.wermaker@tv2.no988 63 689

Linn Myhre Olsen

Senior Markedsanalytiker
linnmyhre.olsen@tv2.no+47 90 97 59 94

Tord Loftheim

Sponsorplanlegger
tord.loftheim@tv2.no994 51 253

Tonje Heum Amundsen

Trafikk Koordinator/Tv-planlegger
tonjeHeum.Amundsen@tv2.no+47 481 09 124

Morten Wermåker

Markedsanalytiker
morten.wermaker@tv2.no988 63 689

Maria Muri

Prosjektleder
maria.muri@tv2.no402 10 126

Linn Myhre Olsen

Senior Markedsanalytiker
linnmyhre.olsen@tv2.no+47 90 97 59 94

Kristine Riis

Leder Planning og Markedsanalyse
kristine.riis@tv2.no938 24 303

Heidi Helin

Plannersjef
heidi.helin@tv2.no480 74 866

Gry Brekke Flaten

Rådgiver
gry.brekke.flaten@tv2.no411 40 337

Frida Ytterdal Krogsrud

Sponsorplanlegger
frida.krogsrud@tv2.no472 58 665

Christina Ek

TV-planlegger
christina.ek@tv2.no977 87 454

Cathrine Løfgren

Rådgiver
cathrine.lofgren@tv2.no976 64 866

Camilla Skar

TV-planlegger
camilla.skar@tv2.no411 87 932

Brita Brandal

TV-Planlegger
brita.Brandal@tv2.no+4748271274

Anniken Julie Hødnebø

Seniorrådgiver/Økonomikoordinator
anniken.hodnebo@tv2.no934 89 955

Stig Omland

Rådgiver Sport
stig.omland@tv2.no982 55 163

Siri Wærland Rollheim

Konseptkoordinator
siriwaerland.rollheim@tv2.no924 64 356

Sindre Eitungjerde

Innholdsprodusent
sindre.eitungjerde@tv2.no920 23 494

Marithe Saur Haugan

Rådgiver
marithe.haugan@tv2.no470 24 572

Maria Sunniva Kalvø

Innholdsprodusent
maria.kalvo@tv2.no920 53 741

Maria Normann

Prosjektleder
maria.normann@tv2.no924 62 033

Mari Haugli

Senior Rådgiver
mari.haugli@tv2.no411 03 444

Kristin Langangen

Leder Konseptavdelingen
kristin.langangen@tv2.no916 88 591

Kjetil Sagafos

Innholdsprodusent
kjetil.sagafos@tv2.no450 30 145

Ina Rønning

Sponsorsjef
ina.ronning@tv2.no906 38 345

Hanne Pilgaard

TV-planlegger
hanne.pilgaard@tv2.no996 18 399

Espen Bjerke Larsen

Innholdsprodusent
espenbjerke.larsen@tv2.no400 83 163

Erik Beckmann

Senior Rådgiver
erik.beckman@tv2.no951 63 834

Elin Wiborg

Senior Rådgiver
elin.wiborg@tv2.no408 53 788

Andrea Ratajewski Kluge

Produsent
andrea.Kluge@tv2.no+47 976 14 666

Sigrid Støvne Berg

Ad Ops Manager
sigridstovne.berg@tv2.no957 94 387

Pontus Bengtsson

Salgsleder Digital
pontus.bengtsson@tv2.no476 78 774

Pål Andreas Dahl

Produktspesialist Programmatisk
palandreas.dahl@tv2.no934 84 189

Mikaela Nordheim

Produktsjef Programmatisk
mikaela.rimaila@tv2.no458 60 205

Mariell Kversøy Enge

Digital Produktsjef
mariell.enge@tv2.no480 45 322

Lisbeth Bjørkebakke

Ad Ops Manager
lisbeth.Bjorkebakke@tv2.no958 29 286

Jørgen Hovdahl

Kundeansvarlig Programmatisk
jorgen.hovdahl@tv2.no907 97 373

Jørgen Dønnum

Assisterende Salgsdirektør Digital
jorgen.donnum@tv2.no90860939

Jonathan Brænde

Leder Kommersiell Produktutvikling
jonathan.braende@tv2.no993 08 827

Inge Ketele

Utvikler
inge.ketele@tv2.no412 25 586

Gry Rudshagen

Ad Ops Manager
gry.rudshagen@tv2.no414 13 924

Anders Syse-Nybraaten

Kundesjef
anders.nybraaten@tv2.no

Anette Hultgreen

Kundesjef
anette.hultgreen@tv2.no918 01 173

Espen Nordli

Key Account Manager
espen.nordli@tv2.no411 45 136

Hanne Markussen Myhr

Kundesjef
hanne.myhr@tv2.no934 24 444

Jeppe Skageng

Kundesjef
jeppe.skageng@tv2.no994 09 940

Karianne Strand

Key Account Manager
karianne.strand@tv2.no926 14 599

Karianne Thorsrud Fjeldheim

Kundesjef
karianne.fjeldheim@tv2.no934 98 811

Malin Fransson

Senior Byråansvarlig Digital
malin.fransson@tv2.no900 52 708

Morten Thorseth

Salgssjef
morten.thorseth@tv2.no901 30 688

Ann Kristine Illescas

Salgsleder
annkristine.Illescas@tv2.no965 02 492

Ingeborg Eikeland Hagen

Kundeansvarlig
ingeborgeikeland.hagen@tv2.no934 33 049

Marius Falch

Kundeansvarlig
marius.Falch@tv2.no473 64 227

Ragnhild Traaseth

Kundeansvarlig
ragnhild.traaseth@tv2.no478 51 463

Simen Fritzøe Madsen

Kundeansvarlig
simen.Madsen@tv2.no913 06 004

Bjørn Gunnar Rosvoll

Salgs- og Markedsdirektør
bjorn.rosvoll@tv2.no901 22 337

Kristin Langangen

Leder Konseptavdelingen
kristin.langangen@tv2.no916 88 591

Kristine Riis

Leder Planning og Markedsanalyse
kristine.riis@tv2.no938 24 303

Marius Høgebøl

Assisterende Salgsdirektør
marius.hogebol@tv2.no415 06 255