Annonsere på TV

TV 2 er Norges klart største kommersielle TV kanal. Over 2 millioner nordmenn ser på TV 2s TV kanaler hver eneste dag.

Norges største kommersielle TV kanal

Kombinasjonen av lyd, bilde og bevegelse gir annonsøren en unik mulighet til å formidle følelser og engasjement til seerne. TV som mediekanal er effektivt når det gjelder å bygge en merkevare, etablere kjennskap, eller formidle mer direkte salgsutløsende budskap. Ingen andre kommersielle mediekanaler når ut til så mange nordmenn hver eneste dag og ingen andre mediekanaler har større påvirkningskraft.

Kontakt oss
Cases

Kontakt TV

Anders Syse-Nybraaten

Kundesjef
anders.nybraaten@tv2.no

Anette Hultgreen

Kundesjef
anette.hultgreen@tv2.no918 01 173

Espen Nordli

Key Account Manager
espen.nordli@tv2.no411 45 136

Hanne Markussen Myhr

Kundesjef
hanne.myhr@tv2.no934 24 444

Jeppe Skageng

Kundesjef
jeppe.skageng@tv2.no994 09 940

Karianne Strand

Key Account Manager
karianne.strand@tv2.no926 14 599

Karianne Thorsrud Fjeldheim

Kundesjef
karianne.fjeldheim@tv2.no934 98 811

Morten Thorseth

Salgssjef
morten.thorseth@tv2.no901 30 688

Ann Kristine Illescas

Salgsleder
annkristine.Illescas@tv2.no965 02 492

Ingeborg Eikeland Hagen

Kundeansvarlig
ingeborgeikeland.hagen@tv2.no934 33 049

Marius Falch

Kundeansvarlig
marius.Falch@tv2.no473 64 227

Ragnhild Traaseth

Kundeansvarlig
ragnhild.traaseth@tv2.no478 51 463

Simen Fritzøe Madsen

Kundeansvarlig
simen.Madsen@tv2.no913 06 004

Marius Høgebøl

Assisterende Salgsdirektør
marius.hogebol@tv2.no415 06 255