TV 2 Konsept - smarte måter å utnytte sponsoratet på

Et sponsorat kan være så mye mer enn en sponsorvignett, og TV 2 Konsept er bindeleddet mellom annonsører og TV 2s programkonsepter.

Vi tilbyr skreddersydde løsninger som knytter merkevarer enda tettere opp mot TV 2s unike innhold. Gjennom produktplassering, sponset innhold og innholdsmarkedsføring gir vi annonsører muligheten til å dra nytte av 25 års erfaring og kunnskap om historiefortelling. Sammen finner vi historiene som passer best for våre seere og din merkevare.

Kontakt oss

Våre konsepter

Success stories

Se alle cases

Kontakt konsept

Stig Omland

Rådgiver Sport
stig.omland@tv2.no982 55 163

Siri Wærland Rollheim

Konseptkoordinator
siriwaerland.rollheim@tv2.no924 64 356

Sindre Eitungjerde

Innholdsprodusent
sindre.eitungjerde@tv2.no920 23 494

Marithe Saur Haugan

Rådgiver
marithe.haugan@tv2.no470 24 572

Maria Sunniva Kalvø

Innholdsprodusent
maria.kalvo@tv2.no920 53 741

Maria Normann

Prosjektleder
maria.normann@tv2.no924 62 033

Mari Haugli

Senior Rådgiver
mari.haugli@tv2.no411 03 444

Kristin Langangen

Leder Konseptavdelingen
kristin.langangen@tv2.no916 88 591

Kjetil Sagafos

Innholdsprodusent
kjetil.sagafos@tv2.no450 30 145

Ina Rønning

Sponsorsjef
ina.ronning@tv2.no906 38 345

Hanne Pilgaard

TV-planlegger
hanne.pilgaard@tv2.no996 18 399

Espen Bjerke Larsen

Innholdsprodusent
espenbjerke.larsen@tv2.no400 83 163

Erik Beckmann

Senior Rådgiver
erik.beckman@tv2.no951 63 834

Elin Wiborg

Senior Rådgiver
elin.wiborg@tv2.no408 53 788

Andrea Ratajewski Kluge

Produsent
Andrea.Kluge@tv2.no+47 976 14 666