Digital annonsering

Over 1,4 millioner nordmenn benytter TV 2s digitale flater daglig. TV2.no er Norges raskest voksende formidler av nyheter og aktualitet på nett.

Norges nest største digitale dekning

Høsten 2018 slo TV 2 og Egmont Publishing sammen sine salgsavdelinger og opprettet en ny kraftig mediekonstellasjon, Egmont Digital. Hver måned benytter over 3.4 millioner nordmenn seg av våre digitale flater, og disse tilbyr en direkte responskanal for våre annonsører. Med Norges nest største digitale dekning kan kampanjer på våre digitale distribusjonsplattformer treffe bredt, og vi tilbyr i tillegg presis målretting gjennom vår meget presise førstehåndsdata.

Med fokus på nyheter, sport, underholdning og forbrukerstoff vil vi kunne skreddersy kampanjer som treffer din målgruppe i troverdig miljø og riktig kontekst.

En kombinasjon mellom våre digitale produkter og TV vil gi kampanjene økt oppmerksomhet og effekt. Ta kontakt med oss for mer informasjon.

Kontakt oss
Cases

Kontakt Digital

Anikken Talgø (I perm)

Byråansvarlig Digital
anikken.talgo@tv2.no928 38 052

Gry Rudshagen

Ad Ops manager
Gry.rudshagen@tv2.no414 13 924

Ida Kristine Tømmervik

Teamleder Ad Ops
idakristine.tommervik@tv2.no977 46 325

Inge Ketele

Utvikler
inge.ketele@tv2.no412 25 586

Jonathan Brænde

Leder Kommersiell Produktutvikling
jonathan.braende@tv2.no993 08 827

Jørgen Dønnum

Assisterende salgsdirektør Digital
jorgen.donnum@tv2.no90860939

Jørgen Hovdahl

Kundeansvarlig Programmatisk
jorgen.hovdahl@tv2.no907 97 373

Lars Nyborg Mongstad

Byråansvarlig Digital
Lars.Mongstad@tv2.no922 37 476

Lisbeth Bjørkebakke

Ad Ops manager
Lisbeth.Bjorkebakke@tv2.no958 29 286

Mariell Kversøy Enge

Digital Produktsjef
mariell.enge@tv2.no480 45 322

Mikaela Rimaila

Programmatisk ansvarlig
mikaela.rimaila@tv2.no458 60 205

Pontus Bengtsson

Salgsleder Digital
pontus.bengtsson@tv2.no476 78 774

Pål Dahl

Programmatisk ansvarlig
palandreas.dahl@tv2.no934 84 189

Ronny Pettersen

Byråansvarlig digital
Ronny.Pettersen@tv2.no976 68 237

Sigrid Støvne Berg

Ad Ops manager
sigridstovne.berg@tv2.no957 94 387