Digital annonsering

Over 1,5 millioner nordmenn benytter TV 2 og Egmont sine digitale flater daglig for å oppdatere seg innenfor nyheter, sport, underholdning og forbrukerstoff. Velkommen til oss.

Norges nest største digitale dekning

Høsten 2018 samlet vi de kommersielle kreftene fra TV 2 og Egmont Publishing til én slagkraftig digital enhet, Egmont Digital. Sammen er vi en av Norges største digitale mediehus og når ut til 3,5 millioner nordmenn hver måned.

TV 2 skaper og deler eksklusivt innhold med hele Norge hver eneste dag. Vi er Norges viktigste og mest troverdige, kommersielle nyhetsformidler. Samtidig underholder vi familien, vi oppdaterer deg på farta og vi gir deg de største sports øyeblikkene. Alt dette får du på TV2.no. Les mer om TV2.no her.

Klikk.no er ett av Norges største livsstilnettsteder. Vi tilbyr unikt og kvalitativt innhold tilpasset digitalt lesermønster, og fra kjente norske magasiner i Story House Egmont​. Alt innhold er basert på avanserte søkerordanalyser, og slik vet vi at innholdet vårt treffer det leserne faktisk er ute etter. Uansett om det er tips til deg som nybakt forelder, styling til hytten eller sunne livsstiltips. Les mer om Klikk.no her.

Vi hjelper våre annonsører og samarbeidspartnere med å skreddersy kampanjer som treffer ønsket målgruppe i et troverdig miljø og i riktig kontekst. Vi bidrar også gjerne med å dokumentere effekten av din kampanje hos oss.

Ta kontakt for mer informasjon, råd eller tilbud.

Kontakt oss
Cases

Kontakt Digital

Gry Rudshagen

Ad Ops Manager
gry.rudshagen@tv2.no414 13 924

Inge Ketele

Utvikler
inge.ketele@tv2.no412 25 586

Jonathan Brænde

Leder Kommersiell Produktutvikling
jonathan.braende@tv2.no993 08 827

Jørgen Dønnum

Assisterende Salgsdirektør Digital
jorgen.donnum@tv2.no90860939

Jørgen Dønnum

Assisterende Salgsdirektør Digital
jorgen.donnum@tv2.no90860939

Jørgen Hovdahl

Kundeansvarlig Programmatisk
jorgen.hovdahl@tv2.no907 97 373

Lars Nyborg Mongstad

Byråansvarlig Digital
lars.Mongstad@tv2.no922 37 476

Lisbeth Bjørkebakke

Ad Ops Manager
lisbeth.Bjorkebakke@tv2.no958 29 286

Malin Fransson

Senior Byråansvarlig Digital
malin.fransson@tv2.no900 52 708

Mariell Kversøy Enge

Digital Produktsjef
mariell.enge@tv2.no480 45 322

Mikaela Nordheim

Produktsjef Programmatisk
mikaela.rimaila@tv2.no458 60 205

Pontus Bengtsson

Salgsleder Digital
pontus.bengtsson@tv2.no476 78 774

Pål Andreas Dahl

Produktspesialist Programmatisk
palandreas.dahl@tv2.no934 84 189

Ronny Pettersen

Byråansvarlig Digital
ronny.pettersen@tv2.no976 68 237

Sigrid Støvne Berg

Ad Ops Manager
sigridstovne.berg@tv2.no957 94 387